i7S TWS - červená

i7S TWS - červená
Cena pro Vás:
Cena včetně DPH: 359.00 Kč
Cena bez DPH: 296.69 Kč
Původní MO cena s DPH: 499.00 Kč
Skladem

Kód zboží: 7162
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: HiMobil
Tisk Sdílet na:
Galerie - klikněte na obrázek pro zobrazení plné velikosti
i7S TWS - červená
i7S TWS - červená
i7S TWS - červená
i7S TWS - červená
i7S TWS - červená
i7S TWS - červená
i7S TWS - červená

Celý popis produktu

 

Bezdrátová bluetooth sluchátka AirPods i7s TWS + nabíjecí krabička

Hledáte alternativu k originálním sluchátkám Apple AirPods? Vyzkoušejte bezdrátová bluetooth sluchátka AirPods i7S TWS disponující mikrofonem, která od nás navíc obdržíte s praktickým pouzdrem, které kromě ochrany při přenosu sluchátek slouží jako nabíjecí stanice a powerbanka v jednom. V balení také najdete nabíjecí micro USB kabel.

Díky anatomickému tvarování jsou velice pohodlná a vhodná jak pro ženy i muže. Nízká hmotnost a absence otravných kabelů přispívá komfortu při jejich používání. Kvalitní zvukový projev není poslední výhodou těchto sluchátek.

Použít je můžete se všemi mobilními telefony (Samsung Galaxy, Apple iPhone, Huawei, Lenovo, Honor, Nokia), tablety, i dalšími zařízeními s podporou technologie Bluetooth.

Sluchátka nabízí technologii Bluetooth V4.2+EDR na frekvenci 2,4GHZ. Dosah je při potřebě zachování skvělé kvality zvuku 12 metrů, sluchátka mají kapacitu baterie 65mAh, dokovací stanice s funkcí powerbanky pak dalších cca. 950mAh. Výdrž sluchátek na jedno nabití je pak 3 - 5 hodin při poslechu hudby a 60 - 100 hodin v pohotovostním režimu. Impedance 32Ω, doba nabíjení 1-2 hodiny přes USB konektor na PC, pracovní teplota -10 až 50°C.

Jak bezdrátová sluchátka používat

Před použitím doporučujeme vždy naplno nabít powerbanku / krabičku ke sluchátkům i samotná sluchátka. Máte tak vždy jistotu, že budou 100% připravena k použití.

Použití jednoho sluchátka, spárování s telefonem

 1. Zmáčkněte tlačítko na sluchátku a držte ho stisknuté do doby, než se ozve "Power on". Následně na něm střídavě blikat červená a modrá LED kontrolka což signalituje připravenost na spárování.
 2. Ve svém zařízení se zapnutým Bluetooth sluchátko vyhledejte a připojte se k němu. Je označeno jako tws-i7.
 3. Pokud vše proběhlo jak má, uslyšíte hlášku "connected". U moderních telefonů by jste ve stavovém řádku měli vidět i ikonku sluchátek a stav jejich baterie.
 4. Užívejte si hudbu. Zdárné spojení signalizuje i občasné bliknutí modré kontrolky.
 5. Při dalším použití a zapnutém bluetooth ve vašem telefonu se sluchátka sami spárují se zařízením, se kterým byli spárované posledně.

Použití obou sluchátek, spárování s telefonem

 1. Zmáčkněte tlačítko na obou sluchátkách současně a držte do doby než se ozve "Power on". Následně na nich začně střídavě blikat červená a modrá LED kontrolka což signalituje připravenost na spárování.
 2. Sluchátka by se měla spolu automaticky spárovat, pokud se tak nestane a vy hudbu uslyšíte po propojení s telefonem pouze z jednoho z nich, je nutné je spárovat ručně a to tak, že tlačítko na každém sluchátku 2 rychle stlačíte (dvojklik jako při otevírání aplikace na PC) nebo podržíte tlačítko po dobu 3 vteřin. Mělo by se ozvat "redy to pair".
 3. Ve svém zařízení se zapnutým Bluetooth sluchátka vyhledejte a připojte se k nim. Jsou označena jako tws-i7.
 4. Pokud vše proběhlo jak má, uslyšíte hlášku "connected". U moderních telefonů by jste ve stavovém řádku měli vidět, ikonku sluchátek i stav baterie.
 5. Užívejte si hudbu.
 6. Při dalším použití a zapnutém bluetooth ve vašem telefonu se sluchátka sami spárují se zařízením, se kterým byli spárované posledně.

Vypnutí sluchátek

 1. Sluchátka disponují automatickým vypínáním, takže pokud jsou mimo dosah Bluetooth signálu 5 minut, vypnou se.
 2. Ručně sluchátka vypnete dlouhým podržením tlačítka, dokud se neozve "power off".

Nabíjení sluchátek

 1. Sluchátka Vás upozorní na nízké nabití zvukem a červeným blikáním.
 2. Při vybití nebo nízkém stavu nabití jednoduše vložte sluchátka do dodané krabičky, která zároveň slouží jako powerbanka a nabíječka.
  1. Pokud jste na cestách a přenosný box je nabitý, stiskněte tlačítko na tomto boxu a sluchátka se začnou nabíjet z baterie v tomto boxu - režim powerbanka.
  2. Pokud jste v dosahu nabíječky nebo v powerbance / přenosné krabičce není již žádná energie, vložte sluchátka do krabičky a krabičku propojte pomocí micro USB kabelu s libovolným USB konektorem na PC, notebooku, v autě nebo s nabíječkou nejlépe 5V/1A. Nejprve se začnou nabíjet sluchátka, až následně krabička.
 3. Nabíjení je signalizováno červenou LED kontorlkou. Plné nabití značí modrá.